Apartamenty wakacyjne

Nowe apartamenty w kompleksie Tęczowe Wzgórze

Witamy na stronie Tęczowego Wzgórza. Zapraszamy zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości do poświęcenia kilku chwil na zapoznanie się z ofertą sprzedaży apartamentów i zarządzaniem wynajmem apartamentów wakacyjnych w centrum Wisły.

O NAS

Dwie Spółki : Deja i Apex tchnęły nowe życie w obiekty znajdujące się w rejonie ulicy Willowej,  Miłej i 11-go listopada w Wiśle. Od roku 2012 funkcjonuje tu nasz pierwszy obiekt – apartamentowiec z pięćdziesięcioma pięcioma mieszkaniami Tęczowe Wzgórze. Ta nowopowstała w turystycznej Wiśle, uznana marka zainspirowała nas do uruchomienia w bezpośrednim sąsiedztwie w  2016 roku – kolejnego – mniejszego obiektu tego typu -Tęczowe 2. Obecnie uruchamiamy trzeci mały budynek w tym rejonie o roboczej nazwie Tęczowe 3 – Jaśmin.

Aktualna oferta

Dzisiaj mamy do sprzedania dwa apartamenty w obiekcie: Tęczowe 3 – Jaśmin. Mieszkania wielkości około 50 m2, kompletnie wyposażone, przygotowane do wynajmowania. Dodatkowo oferujemy (opcja) zarządzanie wynajmem. Proponujemy stały dochód (gwarancja zysku) lub udział w przychodzie z wynajmu.

PLANY

Równocześnie budujemy czwarty obiekt na tym samym podwórku –   Tęczowe 4 – Aparthotel Jarzębata. Nasze dwie spółki zajmują się dzisiaj : obsługą wspólnot mieszkaniowych, sprzedażą lokali ( obsługujemy również rynek wtórny), zarządzaniem wynajmem turystycznym i  budową hotelu.

Apartamenty Jaśmin na sprzedaż

APARTAMENTY WAKACYJNE ZLOKALIZOWANE W KOMPLEKSIE ``TĘCZOWE``

Obiekt Tęczowe 3 – Jaśmin zlokalizowany jest w centrum Wisły, pośrodku rozrzuconych dookoła wyciągów narciarskich, w odległości 10 min spacerem do rynku, w bezpośredniej bliskości restauracji i kawiarni. Obiekt posiada dogodny dojazd i sporo miejsc parkingowych. Lokalizacja w kompleksie Tęczowego Wzgórza znana jest zarówno Wiślakom jak i turystom z całej Polski i zagranicy.

Ceny apartamentów

Cennik Apartamentów

Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy fakturę vat - zwolnione. Równocześnie możemy podpisać umowę z gwarantowanym dochodem. Koszt rezerwacji apartamentu to 30 tysięcy złotych. Na życzenie klienta możliwe podpisanie umowy przedwstępnej.
# Powierzchnia Pow. balkonu Cena brutto Standard do sprzedaży Gwarantowany dochód/mc netto Status
M1 40,82 m2 5,7 m2 Wykończone SPRZEDANE
M2 50,19 m2 5,7 m2 Wykończone SPRZEDANE
M3 51,07 m2 5,7 m2 Wykończone SPRZEDANE
M4 49,5 m2 5,7 m2 Wykończone SPRZEDANE
M5 48,55 m2 5,7 m2 485.000 zł Wykończone 3.050 zł REZERWACJA

STANDARD

Budynek nowy – oddany do eksploatacji w 2016 roku, kompletnie wykończony. W pobliżu dużo publicznych miejsc postojowych. Mieszkania posiadają balkony. Mieszkania są kompletnie wykończone i wyposażone – przygotowane do wynajmu. Koszt utrzymania apartamentu: do wspólnoty 4.5zł/m2 + opłaty eksploatacyjne według rzeczywistego zużycia na podstawie liczników.

03

Rzuty apartamentów