Apartamenty wakacyjne

Nowe apartamenty w kompleksie Tęczowe Wzgórze

Witamy na stronie Tęczowego Wzgórza. Zapraszamy zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości do poświęcenia kilku chwil na zapoznanie się z ofertą sprzedaży apartamentów i zarządzaniem wynajmem apartamentów wakacyjnych w centrum Wisły.

O NAS

Dwie Spółki : Deja i Apex tchnęły nowe życie w obiekty znajdujące się w rejonie ulicy Willowej,  Miłej i 11-go listopada w Wiśle. Od roku 2012 funkcjonuje tu nasz pierwszy obiekt – apartamentowiec z pięćdziesięcioma pięcioma mieszkaniami Tęczowe Wzgórze. Ta nowopowstała w turystycznej Wiśle, uznana marka zainspirowała nas do uruchomienia w bezpośrednim sąsiedztwie w  2016 roku – kolejnego – mniejszego obiektu tego typu -Tęczowe 2. Obecnie uruchamiamy trzeci mały budynek w tym rejonie o roboczej nazwie Tęczowe 3 – Jaśmin.

Aktualna oferta

Dzisiaj mamy do sprzedania trzy apartamenty w obiekcie: Tęczowe 3 – Jaśmin. Mieszkania wielkości 46 do 52 m2, kompletnie wyposażone, przygotowane do wynajmowania. Dodatkowo oferujemy (opcja) zarządzanie wynajmem. Proponujemy stały dochód (gwarancja zysku) lub udział w przychodzie z wynajmu.

 

 

PLANY

Równocześnie budujemy czwarty obiekt na tym samym podwórku –   Tęczowe 4 – Aparthotel Jarzębata. Nasze dwie spółki zajmują się dzisiaj : obsługą wspólnot mieszkaniowych, sprzedażą lokali ( obsługujemy również rynek wtórny), zarządzaniem wynajmem turystycznym i  budową hotelu.

 

 

Apartamenty Jaśmin na sprzedaż

APARTAMENTY WAKACYJNE ZLOKALIZOWANE W KOMPLEKSIE ``TĘCZOWE``

Obiekt Tęczowe 3 – Jaśmin zlokalizowany jest w centrum Wisły, pośrodku rozrzuconych dookoła wyciągów narciarskich, w odległości 10 min spacerem do rynku, w bezpośredniej bliskości restauracji i kawiarni. Obiekt posiada dogodny dojazd i sporo miejsc parkingowych. Lokalizacja w kompleksie Tęczowego Wzgórza znana jest zarówno Wiślakom jak i turystom z całej Polski i zagranicy.

Ceny apartamentów

Cennik Apartamentów

Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy fakturę vat - zwolnione. Równocześnie możemy podpisać umowę z gwarantowanym dochodem. Koszt rezerwacji apartamentu to 30 tysięcy złotych. Na życzenie klienta możliwe podpisanie umowy przedwstępnej.

# Powierzchnia Pow. balkonu Cena netto Standard Gwarantowany dochód/mc netto Status
M1 40,82 m2 5,7 m2 399.000 zł Wykończone 2.530 zł REZERWACJA 
M2 50,19 m2 5,7 m2 Wykończone SPRZEDANE
M3 51,07 m2 5,7 m2 Wykończone SPRZEDANE

STANDARD

Budynek nowy – oddany do eksploatacji w 2016 roku, kompletnie wykończony. W pobliżu dużo publicznych miejsc postojowych. Mieszkania posiadają balkony. Mieszkania są kompletnie wykończone i wyposażone – przygotowane do wynajmu. Media rozliczane na podstawie podliczników.

03

Rzuty apartamentów

KONTAKT

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

APARTAMENTY JASMIN

ul. Miła 2,
43-460 Wisła
Telefon: +48 664 482 466
Telefon 2: +48 606 776 234
Email: info@teczowewzgorze.pl