Wizualizacje wnętrz na dniach.


Apartamenty Wisła

Tęczowe Wzgórze, to kompleksowy projekt luksusowych apartamentów w centrum Wisły. Znakomita lokalizacja obiektu gwarantuje łatwy dojazd, zapewnia ciszę i spokój. Sam rekreacyjny charakter miasta sprawia, że prócz możliwej funkcji mieszkalnej, zakupione nieruchomości będą mogły służyć również jako mieszkanie do wynajęcia, stając się jednocześnie intratną inwestycją.

O apartamentowcu

Forma budynku z dwuspadowym dachem, wzbogacona, o takie materiały jak naturalny piaskowiec czy drewno korespondujące z dużymi przeszkleniami, stalą i aluminium sprawiają, że obiekt stanowi doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością, nadając mu jednocześnie ekskluzywny charakter. Dzięki temu nawiązuje on, do istniejącej architektury Wisły, jednocześnie podkreślając swą odrębność. Zewnętrzna forma Tęczowego Wzgórza powinna zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.

Zewnętrze nie jest jedynym mocnym atutem obiektu. Jak przystało na tego typu realizacje Apartamentowiec posiada również bogate wnętrze. Okna wykonane są z wysokiej klasy drewna dębowego. Same pomieszczenia wykończone są ekskluzywnymi płytkami, a także deskami z wysokiej jakości drewna egzotycznego. W łazience odnajdziemy nowoczesne baterie oraz kabiny prysznicowe najlepszych światowych producentów. Kuchnie zostały zaprojektowane, na nasze indywidualne zamówienie, ponownie nawiązujące materiałami do klasyki, opakowane w nowoczesną, surową, formę, co w efekcie daje obraz luksusu i harmonii. Drzwi każdego z pomieszczeń to unikalny projekt dostosowany dla tej konkretnej inwestycji. Odnajdziesz tutaj mieszkania od małych, po duże z antresolą, niemal każde z pięknym widokiem na góry. Zapraszamy do oglądania apartamentów!